ДРУК НА ПЛАСТИКУ ПВХ

1-5-2020
Картинки по запросу ДРУК НА ПЛАСТИКУ ПВХ


Офсетний друк на пластику – є сучасний технологією нанесення різних по складності і колірній гамі зображення на матеріал.
Упаковочка, найчастіше для різного роду промислових товарів.
Бізнес по ссылке поліграфія, в тому числі обкладинки для блокнотів, пипка, пакети.
Рекламна поліграфія: листівки, вставки і обкладинки до каталогів, квартальні календарі.
Різна 3D продукція з використанням технології стерео – варіо – від листівок до POSM – продукції.
Вироби можуть бути виготовлені як з білого, так і з прозорого пластику. Можливо, як повнокольорове нанесення зображення (CMYK), так і понтонами, а також покриття уф лаком.
Машина укомплектована модулями сушіння як для звичайних УФ – фарб, так і для високореактивний (технологія HR – UV), що дозволяє друкарям оперативно переходити з одного типу фарби на інший.
Друк по пластику ПВХ (та інших видів) вигідно відрізняється від інших способів нанесення малюнків і написів. Наприклад, шовкографія програє цим методом в плані багатства можливих відтінків і якості зображення, його чіткості. А так звана накатка плівки обходиться досить дорого, не гарантуючи при цьому ідеального результату. Що стосується використання трафаретів, то цю технологію вже вважають застарілою і практично не використовують.

Метод УФ друк по пластику дає можливість створювати яскраві, довговічні, високоякісні вироби, а використання особливих високореактивний фарб значно здешевлює процес виробництва.
Друк на прозорому пластику – порівняно нова область даного напрямку, але вже завоювала визнання споживачів. Вибір тонкої пластикової основи дозволяє реалізувати оригінальні і цікаві дизайнерські рішення при виготовленні продукції. У друкарні використовується метод офсетного друку УФ – фарбами, що допомагає домогтися відмінної якості зображення і довговічності.

Продукція друкарні відповідає сучасним європейським стандартам якості. Вироби мають презентабельний вигляд, відрізняються екологічністю і довговічністю. Особливо порадують замовників демократичні ціни і уважне ставлення.
Потрібна друк на ПВХ або на інших видах пластику, таких, як поліпропілен, полилит, ПЕТ, полістирол і лентікулярний пластик. Експедиція, Ділові Лінії, ПЕК та інші).
Розрахуй замовлення в реальному часі.
Розробимо і надамо тестовий зразок упаковочки.
Повна автоматизація всіх бізнес – процесів. Жодне Ваше звернення не залишиться без уваги.