Deus Ex GO 1.0.6

327Deus Ex GO 1.0.6
Deus Ex GO 1.0.6
Deus Ex GO 1.0.6
Deus Ex GO 1.0.6
Deus Ex GO 1.0.6
Deus Ex GO 1.0.6
Як і було анонсовано раніше, студія Square Enix випустила мобільну гру Deus Ex GO на платформах Android і iOS. Новинка продовжує популярну серію ігор з приставкою «GO», які характеризуються стратегічним геймплеєм з елементами головоломками.

По геймплею нова Deus Ex GO дуже схожа на попередні Hitman GO і Lara Croft GO. Всі ці ігри відрізняються покрокової стратегічної механікою і цікавими головоломками. Якщо в грі про Лару Крофт основна ставка була зроблена саме на пастки і різні головоломки, то в Deus Ex GO більше потрібно прораховувати ходи для успішного усунення ворогів, або навпаки — для того, щоб прослизнути непоміченим повз них.

У грі розповідається міні-сюжет, в центрі якого знаходиться вже знайома головний герой Адам Дженсен — наполовину людина і наполовину кіборг. Саме завдяки своїм імплантам Адаму і потрібно буде розібратися з безліччю ворогів. Всього в Deus Ex GO близько 50 різноманітних місій з цікавими пазлами. Крім цього, користувачі можуть конструювати свої рівні і ділитися ними з іншими людьми. Таким чином, наприклад, можна перевірити кмітливість одного, запропонувавши йому пройти складний рівень.

P. S Буде також цікаво подивитися :
Deux Ex: The Fall
Hitman GO
Lara Croft GO

Deus Ex GO 1.0.6Deus Ex GO 1.0.6
Завантажити

Android 4.2+