BeepnGo 4.2.2

533

BeepnGo 4.2.2
BeepnGo 4.2.2
Зберігайте й упорядковуйте всіх своїх картах за допомогою простого додатка.

Безліч пластикових карт вже не поміщається в гаманець? Не можете знайти додаток для смартфона, яка б Екшн сно добре працювало зі сканером на касі? Спробуйте Beep’nGo! За допомогою цього ексклюзивного додатки для Samsung Galaxy S4, Note 3 і Round інформацію про всіх ваших мережевих, подарункових, накопичувальних і дисконтних картах можна зберегти і впорядкувати на вашому пристрої. При розрахунку на касі вам залишиться тільки вибрати потрібну карту, і Beep’nGo відобразить її код на екрані вашого смартфона в форматі, зручному для зчитування сканером будь-якого типу.

Технологія Mobeam використовує функцію підсвічування смартфона, щоб передати чорно-білий штрих-код прямо на датчик сканера. Просто виберіть потрібну карту, натисніть кнопку Beam («Передати») і помістіть екран пристрою перед сканером. Тепер завдяки Beep’nGo вам не доведеться носити з собою всі свої пластикові картки. Beep’nGo – це швидко і зручно!

Для роботи Beep’nGo необхідно додаток Mobeam Beaming Services. Якщо воно ще не встановлено на вашому пристрої, його можна знайти і завантажити безкоштовно в Google Play.

Зверніть увагу: запатентована технологія передачі даних Mobeam доступна тільки на пристроях Samsung Galaxy.

BeepnGo 4.2.2
Завантажити

Android 4.1+