5 крутих ігор на Android і IOS

222

Пройшли ті часи, коли ігри на телефоні були одноманітні і нецікаві. Сьогодні це цілий великий бізнес у якому є свої ААА хіти і маленькі інді проекти. Ми склали свій топ 5 крутих ігор в які вам варто було б спробувати зіграти.

Modetn Strike Online

Зараз в play market ви можете знайти цілу купу 3D-шутерів, однак далеко не кожна з них коштує вашої уваги. Поговоримо про гру Modetn Strike Online. В play market вона отримала оцінку 4.4 бала з 5.

Мені стало цікаво, чи має сенс завантажувати її, чи є в ній щось особливе. І гра дійсно хороша. В ній є велика кількість зброї на будь-який смак. Любиш компактність?

Тоді обирай класичний пістолет-кулемет. Звик до класичного бою? Тоді бери гвинтівку. Бажаєш нашпигувати суперника-негідника свинцем? Тоді бери дробовик!

Ну а для любителів бісити супротивників, вбиваючи їх здалеку є аж кілька снайперських гвинтівок. Загалом, гра дійсно варто пам’яті на вашому девайсі.

Сильна ланка

6 супротивників на всі раунди об’єднаються в єдину команду. Тільки працюючи в команді гравці будуть поповнювати банк.

Кожен раунд за допомогою демократичного голосування буде виключати найгіршого гравця, поки не залишиться лише один. Тільки найсильніший гравець зможе перемогти і привласнити собі банк.

Сильна ланка – це вікторина, де вам необхідно використовувати свої знання, і придуману своєю головою стратегію, здатної допомогти протриматися до фіналу і забрати банк.

Sorting

Чесно кажучи, запускаючи цього творіння, я не думав що гра мені так сподобається. Тим більше в перші секунди, коли було незрозуміло, що взагалі відбувається, але потім все перевернулося з ніг на голову.

Як і в багатьох іграх подібного жанру, процес може тривати нескінченно. Хоча, може розробники сховали якийсь секрет на 10000 очок. Все залежить від реакції граючого.

Сенс гри полягає в тому, щоб провести пальцем в одну з трьох колонок, в залежності від кольору, щоб куби потрапили у потрібну колонку. Ліва колонка пофарбована в червоний, права в зелений, ну а центральна в синій. Зверху починають падати куби.

Мета – набрати максимально можливу кількість очок. Гра сподобалася мені стильним і незвичайним дизайном, і геймплеєм, куди ж без нього.

Paper Games Aircraft

Паперово-повітряні бої для двох гравців. У кожного гравця є аеродром, які вони зобов’язаний охороняти. Аеродроми знаходяться на різних сторонах карти, і одночасно злетіти з них може по 3 літаки.

Ці літаки потрібно направляти на ворога, знищуючи їх за допомогою зіткнення, майже як японські камікадзе.

Якщо транспорт потрапляє за межі карти, він автоматично вибухає, що в переважній більшості випадків означає програш, бо база залишається без захисту. Papers Games Aircraft – непоганий спосіб скоротати час у поїзді, наприклад.

Defense Zone 3

Навряд чи знайдеться хоч один любитель мобільних стратегій, який не чув про цю гру.

Особисто я грав в попередню частину і зацікавився цією грою. І не шкодую про те, що встановив її на телефон.

У порівнянні з попередньою частиною вона нітрохи не змінилася. Є маршрути руху морських, повітряних і сухопутних військ.

Є територія покриття, де можна ставити оборонні гармати. Мета полягає в тому, щоб не дати противнику пройти по маршруту. Вообщем, якщо ви любите пограти в tower defence, то я рекомендую вами цю гру.

Джерело: http://chvv.com.ua/